Ruszamy z nową grupą, jakiej jeszcze nie było! Klub Tajniki Ameryki 🇺🇸 🇵🇱

Myślisz o wyjeździe do Stanów? Chciał(a)być spróbować? Nie wiesz jak zacząć? Potrzebujesz inspiracji, pchnięcia do przodu lub porady od osób, które mają to za sobą? A może już mieszkasz w USA i szukasz nowych kontaktów i wskazówek? Mamy dla Ciebie rozwiązanie jakiego do tej pory nie było 🤓 😎

Przeprowadzka, praca, start lub rozwój biznesu – to są najczęściej poruszane tematy w wiadomościach od Was. Nic dziwnego – przeniesienie swojego życia prywatnego i zawodowego do Ameryki to nie lada wyzwanie.

Sami wiemy o tym najlepiej. W 2012 roku porzuciliśmy nasze życie w Polsce i na własną rękę rozpoczęliśmy przygodę w USA. Wtedy nie było grup na Facebooku i Slacku, Instagram był tylko do zdjęć, podcasty dopiero raczkowały. Można było polegać jedynie na blogach i publicznych forach. Informacje tam znalezione często mocno odbiegały od indywidualnych realiów, z którymi trzeba było się zmagać. Szczególnie, jeśli chodziło o tak unikatowy temat jak start w USA kompletnie w ciemno.

Dobrze pamiętamy czasy posuwania się po omacku, tracenia miesięcy a nawet lat podczas gdy można było szybciej i prościej, napotykania niewłaściwych ludzi, którzy kosztowali mnóstwo nerwów i pieniędzy, chwytania się każdej szansy i oglądania dolara z każdej strony.

Dzisiaj z powodzeniem o wiele rzeczy można zapytać w grupach na temat USA. Jedną z takich grup jest nasza Tajniki Ameryki na Facebooku licząca już blisko 10 tysięcy osób! Nieraz słyszymy, że nasza grupa wyróżnia się poziomem informacji i kulturą. Cieszy nas to niezmiernie – wraz z naszym moderatorem Mateuszem skrupulatnie o to dbamy. W końcu niejednokrotnie poruszane tam kwestie są dosyć osobiste i delikatne.

Jednak jak bumerang wracał do nas problem skutecznej pomocy kolejnym osobom, które marzą o życiu w USA. Jest to konkretne wyzwanie do pokonania – zupełnie odmienne od turystycznych podróży i rozterek. Jako że sami nie jesteśmy w stanie każdemu indywidualnie pomóc, a jedyną opcją dotychczas były płatne, jednorazowe konsultacje, postanowiliśmy otworzyć grupę – klub, wyłącznie z misją stawiania pierwszych kroków w Stanach! Grupę, w której każdy może korzystać ze wzajemnych doświadczeń, motywować się, pomagać, oraz liczyć na pomoc innych, w tym naszą.

Klub Tajniki Ameryki – jedyne miejsce w sieci, gdzie można liczyć na konkretną pomoc związaną ze startem w USA.

I tak oto powstaje Klub Tajniki Ameryki – miejsce dla osób, które chcą podjąć wyzwanie startu w USA – czy to prywatnego czy biznesowego! Jest to jedyne takie miejsce w sieci, gdzie można liczyć na konkretną pomoc, gdzie skupiają się tylko osoby podejmujące aktywne działania w kierunku spełniania amerykańskiego snu!

W klubie Tajniki Ameryki nie tylko otrzymasz konkretne wskazówki skracając sobie miesiące lub lata udręki oraz dziesiątki tysięcy straconych pieniędzy, ale też dostaniesz dostęp do ekskluzywnego kontentu dotyczącego realiów życia w USA, zweryfikowane treści na temat biznesu, pracy i życia w różnych miejscach w Stanach, oraz przede wszystkim poznasz świetnych ludzi, z którymi… ekhm… powiedzmy sobie, że można konie kraść 🐴 😄

Co więcej, w klubie dajemy dostęp do naszej sieci kontaktów, naszego zasobu bogatych doświadczeń zebranych latami, gdy przecieraliśmy amerykańskie szlaki na własną rękę. Będziesz też miał/a dostęp do innych członków grupy, którzy już (znaczną) część drogi mają za sobą i chętnie podzielą się wiedzą, poznają nowych ludzi podążających podobną drogą i kto wie – może nawet zrobią wspólny interes!

To nie wszystko! W Klubie Tajniki Ameryki będziemy organizować comiesięczny networking live, gdzie będzie okazja do bliższego poznania się poza codziennym czatem. Będziemy przedstawiać profile wybranych członków klubu oraz łączyć osoby, które mają ze sobą dużo wspólnego!

Grupę będziemy rozwijać, więc nowe formaty będą pojawiać się wraz z jej wzrostem.

Czy pamiętasz, jak organizowaliśmy meetupy w Warszawie przy okazji naszych przylotów do Polski? Część osób, które przybyły na spotkania, już z powodzeniem mieszka w Stanach!

Klub Tajniki Ameryki to wirtualna forma spotkań na Slacku, rozmów i wzajemnego wsparcia związanego ze startem i życiem w USA. To miejsce, gdzie Polacy sobie pomagają!

Jeśli myślisz o przeniesieniu się do Stanów, to nie może Cię tam zabraknąć. Jeśli już mieszkasz w USA i chcesz podzielić się wiedzą oraz poznać innych przebojowych Polaków, z którymi możesz coś wspólnie zrobić, dołącz do grupy!

Aktualnie trwa nabór pierwszych 100 osób, które otrzymają darmowe członkostwo. Wypełnij ten formularz i prześlij informacje o sobie!

Wkrótce członkostwo będzie płatne. Roczny koszt uczestnictwa to $99. Jest to promocyjna cena. Następnie wzrośnie do $120 / rok ($10 / miesiąc).

Jest to koszt 1 lekkiego lunchu na mieście miesięcznie (w Polsce 😉 ). W USA to 2 duże kawy w Starbucks na miesiąc. Zaoszczędzisz tysiąckroć tej kwoty unikając kosztownych decyzji i straconych nerwów, zyskując cenną wiedzę oraz poznając świetnych ludzi. Z podobną misją wydaliśmy e-booka Tajniki Ameryki, od którego możesz zacząć, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Uwaga – wszyscy członkowie grupy otrzymają e-booka za darmo!

Śpiesz się! Czas akceptacji zgłoszeń mija 31 lipca 2021. Nie możemy się Ciebie doczekać w Klubie Tajniki Ameryki! To będzie coś naprawdę wyjątkowego 💪 🇺🇸 🇵🇱