Planujesz start lub ekspansję biznesu do USA? Chciałbyś postawić tu pierwsze biznesowe kroki, ale najpierw potrzebujesz poznać tutejsze prawo i kulturę? Potrzebujesz wsparcia w zrozumieniu amerykańskiego rynku, budowaniu strategii, założenia firmy i przygotowania się do zatrudniania pierwszych pracowników? Jesteśmy gotowi Ci pomóc!

W ciągu 10 lat życia w Stanach rozwinęliśmy trzy startupy w branży technologicznej i mediowej, które zebrały finansowanie od inwestorów, są rentowne i zyskały globalne uznanie. Bazujemy na własnym doświadczeniu z Doliny Krzemowej i cennych lekcjach od ludzi sukcesu. Skupiamy się na szybkim wzroście i adaptacji na rynku. Nie tracimy czasu na mozolne działania generujące koszty.

Kuba jest absolwentem AngelPad – akceleratora startupów #1 w USA według Forbes. Jego poprzedni startup UnStock został kupiony przez izraelską firmę. Obecna firma RawFilm dostarcza kontent do największych amerykańskich marek takich jak Uber, Verizon, PWC, Apple i gwiazd show biznesu, np. Miley Cyrus, Elton John.

Sylvia, korzystając ze swojego doświadczenia w budowaniu pierwszego startupu technologicznego, w który zainwestował jeden z pierwszych Executive Netflixa, prowadziła autorski talk show Valley Talks o rozwijaniu startupów w Dolinie Krzemowej. Jej agencja marketingowa współpracowała z Uberem, Samsungiem, Stanfordem. Konsultowała dla Netflixa i Apple.

Umów się z nami na pierwszą konsultację i porozmawiamy o tym, jak możemy Ci pomóc w realizacji wizji rozwoju biznesu w USA.

„Prowadzenie działań biznesowych w nowym kraju to zawsze dużo wyzwań i znaków zapytania. Dzięki konsultacjom z ludźmi, którzy już przeszli tę ścieżkę można zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i niepotrzebnych stresów. Ja konsultacje z Kubą i Sylivą polecam – konkretnie i na temat. Potwierdziły niektóre moje przypuszczenia i pomogły podjąć właściwe decyzje co metod pozyskiwania nowych klientów w Kalifornii. W sumie żałuję, że nie pogadaliśmy dwa miesiące wcześniej, zaoszczędziłbym trochę czasu?” – Michał Kuzborski

Odpowiemy na nurtujące pytania związane ze startem i/lub rozwojem na amerykańskim rynku. Zdiagnozujemy obecną sytuację firmy, porozmawiamy o Twojej wizji na USA i głównych celach. Doradzimy na czym się skupić na początku i jak przygotować do kolejnej rozmowy i dalszych kroków. Ocenimy, czy i jak nasza długofalowa współpraca może pomóc w przyspieszeniu działań i rozwoju w USA oraz oszczędzić kosztów i przygotujemy wstępny plan.