Konsultacje Biznesowe – Tajniki Ameryki
 
POROZMAWIAJMY 1:1

Konsultacje
Dla Firm

Planujesz start lub ekspansję biznesu do USA? Chciał(a)byś postawić tu pierwsze biznesowe kroki, ale najpierw potrzebujesz poznać tutejsze prawo i kulturę? Potrzebujesz wsparcia w zrozumieniu amerykańskiego rynku, budowaniu strategii, założenia firmy i przygotowania się do zatrudniania pierwszych pracowników? Jesteśmy gotowi Ci pomóc!
W ciągu 10 lat życia w Stanach rozwinęliśmy trzy startupy w branży technologicznej i mediowej, które zebrały finansowanie od inwestorów, są rentowne i zyskały globalne uznanie. Bazujemy na własnym doświadczeniu z Doliny Krzemowej i cennych lekcjach od ludzi sukcesu. Skupiamy się na szybkim wzroście i adaptacji na rynku. Nie tracimy czasu na mozolne działania generujące koszty.

Kuba jest absolwentem AngelPad – akceleratora startupów #1 w USA według Forbes. Jego poprzedni startup UnStock został kupiony przez izraelską firmę. Obecna firma RawFilm dostarcza kontent do największych amerykańskich marek takich jak Uber, Verizon, PWC, Apple i gwiazd show biznesu, np. Miley Cyrus, Elton John.

Sylvia, korzystając ze swojego doświadczenia w budowaniu pierwszego startupu technologicznego, w który zainwestował jeden z pierwszych Executive Netflixa, prowadziła autorski talk show Valley Talks o rozwijaniu startupów w Dolinie Krzemowej. Jej agencja marketingowa współpracowała z Uberem, Samsungiem, Stanfordem. Konsultowała dla Netflixa i Apple.

Umów się z nami na pierwszą konsultację i porozmawiamy o tym, jak możemy Ci pomóc w realizacji wizji rozwoju biznesu w USA.

"Nie warto zwlekać"

„Prowadzenie działań biznesowych w nowym kraju to zawsze dużo wyzwań i znaków zapytania. Dzięki konsultacjom z ludźmi, którzy już przeszli tę ścieżkę można zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i niepotrzebnych stresów. Ja konsultacje z Kubą i Sylvią polecam – konkretnie i na temat. Potwierdziły niektóre moje przypuszczenia i pomogły podjąć właściwe decyzje co metod pozyskiwania nowych klientów w Kalifornii. W sumie żałuję, że nie pogadaliśmy dwa miesiące wcześniej, zaoszczędziłbym trochę czasu?”

Michał Kuzborski

"Z teorii do czynów"

„Ja jestem z tych osób co lubią działać, dzięki konsultacji z Sylvią i Kubą można znaleść rozwiązania dla swojego konkretnego przypadku i przejść do czynów. Napewno miłym zaskoczeniem jest to że współpraca nie kończy się na konsultacji tylko po pewnym czasie wracają kontrolnie z pytaniem czy wszystko przeciąga zgodnie z planem.”

Michał Gradzik

"Pomoc w fundraising"

„Kuba szybko wprowadził mnie w realia fundraisingu dla startupów w USA. Pomógł przygotować solidny pitch deck, omawiając ze mną każdy z etapów pozyskania inwestorów. Co bardzo istotne, omówił przede wszystkim różnice kulturowe przekładające się na mindset potrzebny do sprawnego działania w USA. Wiele standardowych praktyk dla amerykańskich przedsiębiorców jest szokujących z polskiej perspektywy. Świetnie, że poznałem tak ważne kwestie jeszcze przed wyjazdem.”

Krzysztof B.

Pakiety

Dokonaj zakupu jednej z poniższych opcji. W ciągu 24h odpowiemy z propozycją najbliższego terminu.

60 minut

Odpowiemy na nurtujące pytania związane ze startem i/lub rozwojem na amerykańskim rynku. Zdiagnozujemy obecną sytuację firmy, porozmawiamy o Twojej wizji na USA i głównych celach. Doradzimy na czym się skupić na początku i jak przygotować do kolejnej rozmowy i dalszych kroków. Ocenimy, czy i jak nasza długofalowa współpraca może pomóc w przyspieszeniu działań i rozwoju w USA oraz oszczędzić kosztów i przygotujemy wstępny plan.

Comiesięczne wsparcie

Wesprzemy Cię strategicznie w serii kroków niezbędnych do zaplanowania i egzekucji efektywnych działań w kierunku ekspansji do USA i rozwoju na amerykańskim rynku. Stała współpraca zawiera cotygodniowe 1.5h konsultacje telefoniczne / video z Tobą i Twoim zespołem. Dostęp do nas w formie czatu i email. Z nami nie będziesz już błądzić po omacku, lecz z pewnością siebie ruszysz z miejsca w optymalny kosztowo sposób.