Misja – Tajniki Ameryki
 
SPOŁECZNOŚĆ, JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO

Dołącz do Klubu
Tajniki Ameryki

Myślisz o wyjeździe do Stanów? Chciał(a)byś spróbować? Nie wiesz jak zacząć? Potrzebujesz inspiracji, pchnięcia do przodu lub porady od osób, które mają to za sobą?
A może już mieszkasz w USA i szukasz nowych wskazówek i kontaktów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie jakiego do tej pory nie było 🤓 😎

Przeprowadzka, praca, biznes, codzienne życie – to są najczęściej poruszane tematy w wiadomościach od Was. Nic dziwnego – przeniesienie swojego życia prywatnego i zawodowego do Ameryki to nie lada wyzwanie.

Sami wiemy o tym najlepiej. W 2012 roku porzuciliśmy nasze życie w Polsce i na własną rękę rozpoczęliśmy przygodę w USA. Wtedy nie było grup na Facebooku i innych platformach, Instagram był tylko do zdjęć, podcasty dopiero raczkowały za granicą. Można było polegać jedynie na blogach i publicznych forach. Informacje tam znalezione często mocno odbiegały od indywidualnych realiów, z którymi trzeba było się zmagać. Szczególnie, jeśli chodziło o tak unikatowy temat jak start w USA kompletnie w ciemno.

Dobrze pamiętamy czasy posuwania się po omacku, tracenia miesięcy a nawet lat, podczas gdy można było szybciej i prościej, napotykania niewłaściwych ludzi, którzy kosztowali mnóstwo nerwów i pieniędzy, chwytania się każdej dziwnej szansy i oglądania dolara z każdej strony.

Dzisiaj, co prawda, z dużą łatwością o wiele rzeczy można zapytać w grupach na temat USA. Jednak z publicznymi, ogólnodostępnymi grupami jest pewien problem. Panuje tam zupełny bałagan informacyjny, publikowane informacje nie są sprawdzone i – co najgorsze – łatwo spotkać się z dużą krytyką, która może nas zniechęcić do sięgania po marzenia.

Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć wspierającą się społeczność wyłącznie z misją pokonywania amerykańskich trudności! Klub, w którym każdy może korzystać ze wzajemnych doświadczeń, motywować się, pomagać, oraz liczyć na pomoc innych, w tym naszą.

Tak o Klubie napisał jeden z naszych członków, Piotr Pęcikiewicz:

Klub zrzesza samych ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie USA, i naprawdę chcących pomóc, a na Facebookowych (ogólnodostępnych, darmowych) jest dużo frustratów, śmieszków i cwaniaków, którzy wytkną Cię palcem, oczywiście nie odpowiadając, wręcz przekręcając to, o co pytasz. W Klubie nie spotkałem się z takim zachowaniem ani razu.

Rozwój Kariery
Wskazówki przy pierwszej amerykańskiej pracy.
Wirtulne Meetupy
Kilka razy w miesiącu organizujemy tematyczne spotkanie live, gdzie możesz na żywo zadawać pytania.
Sprawdzone Informacje
Koniec z traceniem czasu na weryfikowanie informacji znalezionych w Internecie.
Nowe Znajomości
Stawiamy na wysokiej jakości, dobrze dobraną społeczność.
Sprawdzone Strategie
Skorzystaj z pomocy sprawdzonych scenariuszy na przeprowadzkę do USA.
Sprawdzone Rekomendacje
Sprawdzeni i doświadczeni prawnicy, lekarze oraz biznesy, którym można zaufać.
JEDYNE TAKIE MIEJSCE W SIECI

Klub Tajniki Ameryki

I tak oto rozwijamy Klub Tajniki Ameryki. Jest to jedyne takie miejsce w sieci, gdzie można poznać świetnych ludzi podejmujących aktywne działania w kierunku spełniania amerykańskiego snu!

W Klubie Tajniki Ameryki nie tylko otrzymasz konkretne wskazówki skracając sobie miesiące i lata udręki oraz dziesiątki tysięcy straconych pieniędzy, ale też dostaniesz dostęp do ekskluzywnego kontentu dotyczącego realiów życia w USA, zweryfikowane treści na temat biznesu, pracy i życia w różnych miejscach w Stanach, oraz przede wszystkim poznasz świetnych ludzi, z którymi… ekhm… powiedzmy sobie, że można konie kraść 🐴 😄

Co więcej, w Klubie dajemy dostęp do naszej sieci kontaktów, naszego zasobu bogatych doświadczeń zebranych latami, gdy przecieraliśmy amerykańskie szlaki na własną rękę. Będziesz też miał/a dostęp do innych członków grupy, którzy już znaczną część drogi mają za sobą i chętnie podzielą się wiedzą, poznają nowych ludzi podążających podobną drogą i kto wie – może nawet zrobią coś wspólnie!

To nie wszystko! W Klubie Tajniki Ameryki dwa razy w miesiącu organizujemy meetupy, na których my i członkowie Klubu dzielimy się wiedzą, o której nie przeczytasz nigdzie indziej oraz gdzie jest okazja do bliższego poznania się poza codziennym czatem. Przedstawiamy profile wybranych członków klubu oraz łączymy osoby, które mają ze sobą dużo wspólnego!

Czy pamiętasz, jak organizowaliśmy meetupy w Warszawie przy okazji naszych przylotów do Polski? Część osób, które przybyły na spotkania, już z powodzeniem mieszka w Stanach!

Klub Tajniki Ameryki to wirtualna forma spotkań na Discordzie, rozmów i wzajemnego wsparcia związanego ze startem w USA. To miejsce, gdzie Polacy sobie pomagają!

Jeśli myślisz o przeniesieniu się do Stanów, to nie może Cię tam zabraknąć. Jeśli już mieszkasz w USA i chcesz podzielić się wiedzą, poznać innych przebojowych Polaków, lub zastanawiasz się, jak pokonać kolejne wyzwanie, dołącz do grupy!

Roczny koszt uczestnictwa to $120. W Polsce jest to koszt 1 lunchu na mieście miesięcznie. W USA to 2 duże kawy w Starbucks na miesiąc. Zaoszczędzisz wielokrotność tej kwoty unikając kosztownych decyzji i straconych nerwów, zyskując cenne informacje oraz poznając świetnych ludzi. Z podobną misją wydaliśmy e-booka Tajniki Ameryki, od którego możesz zacząć, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Co więcej – Klubowicze go otrzymują za darmo!

Śpiesz się! Nie możemy się Ciebie doczekać w Klubie Tajniki Ameryki! 💪 🇺🇸 🇵🇱

Chcesz wiedzieć co piszczy w USA i w Klubie? Zapisz się do naszego darmowego newslettera!