Konsultacje Indywidualne – Tajniki Ameryki
 
KONTAKT 1:1

Konsultacje
Indywidualne

Masz przed sobą przeprowadzkę do USA i potrzebujesz wsparcia z organizacją i formalnościami tj. mieszkanie, prawo jazdy, ubezpieczenia (zdrowotne, samochodowe), karty kredytowe, kupno samochodu, credit score, i inne wyzwania na starcie? Chciałbyś oszczędzić czas, pieniądze i co najważniejsze – nerwy? Potrzebujesz ścisłej, indywidualnej pomocy? Nie ma sprawy – z nami nie zbłądzisz 🙂
Mamy wieloletnie doświadczenie w załatwianiu skomplikowanych, prywatnych i służbowych spraw w USA: formalności; przenoszenie się miedzy stanami; poruszanie się po tutejszych przepisach. Doradzamy sami oraz ze wsparciem ekspertów i prawników. Oto niektóre opinie:

"Najlepiej wydane pieniądze."

„Natychmiastowa reakcja i merytoryczne odpowiedzi. Dodatkowo grono eksperckie – Sylvia i Kuba – niespotykanie pomocni i otwarci ludzie dążący do szerzenia informacji o USA wśród Rodaków. Najlepiej wydane (w ostatnim czasie) pieniądze. Polecam!”

Magdalena Cierniewska

"Ogromna wiedza"

„Kontakt z Jakubem i Sylvią przebiegł wzorcowo. Przede wszystkim nawiązanie przyjacielskiej rozmowy podczas pierwszego spotkania i ogromna wiedza jaką można dostać zza oceanu ceni się wyjątkowo wysoko. Poczułem się trochę jakbyśmy znali się od lat i byli dobrymi przyjaciółmi 😉 Polecam gorąco.”

Łukasz Czernik

"Cenne informacje"

„Myślałem, że przeczytałem wystarczająco dużo w internecie na temat możliwych opcji, że nic mnie nie zaskoczy. Jednak po pierwszej konsultacji online byłem w szoku, jak bardzo byłem niedoinformowany. Otrzymałem cenne informacje, które zdecydowanie były warte poniesionych kosztów. Serdecznie polecam.”

Krystian Jankowski

Cennik

Wybierz jedną z poniższych opcji i bierzemy się do działania!

60 minut

Pojedyncza konsultacja, podczas której pomożemy rozwiać podstawowe wątpliwości na temat życia i startu w USA i/lub nadać kierunek Twoim działaniom (wizy, praca, lifestyle, formalności). Uzyskasz rzetelne informacje z pierwszej ręki, bez owijania w bawełnę, błądzenia po omacku lub niepotrzebnych kosztów.

List Intencyjny

Potrzebujesz listu intencyjnego do wizy O1 lub EB2 NIIW? Szukasz kontaktów, które wzmocnią Twój wniosek? Tajniki Ameryki wspierają specjalistów, artystów i przedsiębiorców, którzy wnoszą wartość na rynek amerykański i potencjalnie mogłyby podjąć z nami współpracę. Zniżka $100 dla członków Klubu Tajniki Ameryki.

Pakiet Start

Konsultacja + indywidualna pomoc w załatwieniu dwóch wybranych spraw: mieszkanie, telefon, prawo jazdy, bankowość, ubezpieczenia, kupno samochodu, SSN, historia kredytowa, przesyłki, szukanie pracy.

Pełen Sukces

Wszystko, czego potrzebujesz do startu w USA z sukcesem. Doradztwo i pomoc we wszystkich podstawowych formalnościach aż do ich realizacji: mieszkanie, telefon, prawo jazdy, bankowość, ubezpieczenia, kupno samochodu, SSN, historia kredytowa, przesyłki, szukanie pracy.