Witaj w Klubie Tajniki Ameryki DEMO – Tajniki Ameryki
 

Witaj w Klubie Tajniki Ameryki DEMO

Witaj w
Klubie Tajniki Ameryki!

Właśnie podjąłeś najlepszą możliwą decyzję w związku z Twoim startem i życiem w USA. Poniżej tylko kilka opinii od naszych Klubowiczów, których za moment poznasz!

Inwestycja już mi się zwróciła

Mega sprawa ten Klub. Inwestycja już mi się zwróciła. Klub to dla mnie kopalnia wiedzy, nauki, zrozumienia USA i super społeczność. Trafiłam na Was jak szukałam info jak wyjechać do USA. Może mi wcześniej zabrakło determinacji, jednak ciagle w duszy gra mi to USA i ostatnio coraz bardziej za mną chodzi by w końcu zabrać się za ten proces. Przejrzałam tylko jeden kanał, i naprawdę ile tu jest wiedzy❤️❤️

Ania Lakomy

Klub ułatwia nam start w Ameryce

Klub Tajniki Ameryki bardzo ułatwił i wciąż ułatwia nam start życia w Ameryce. Sylvia, Kuba i Ania stworzyli unikalną w skali całego Internetu społeczność, która jest ciepła, wyrozumiała i pomocna. Dzięki wiedzy z Klubu w krótkim czasie zbudowaliśmy wysoki credit score, a po ostatnich spotkaniach zaczęliśmy planować swój pierwszy amerykański kredyt hipoteczny. Serdecznie polecamy Klub zarówno Polakom już przebywającym w USA, jak i tym, którzy dopiero planują swoja wielką życiową przygodę.

Kris Kuzniewski

Pomoc nie do opisania

To w jaki sposób grupa ludzi potrafi się wspierać, wymieniać informacjami, doświadczeniem i pomagać sobie nawzajem, na czele z Sylwią, Kubą i Anią jest nie do opisania. Klub ma wiele zalet: regularne spotkania ze specjalistami, kontakt z innymi klubowiczami na Discordzie, rzetelne informacje czy sprawdzone tipy, o których nie miało się wcześniej pojęcia! Dziękuje, że jesteście ❤️🇺🇸

Monika Derejczyk

Od teraz możesz korzystać z kilku ważnych przywilejów Klubowicza.

Przeczytaj poniższą instrukcję, by jak najwięcej wycisnąć z członkostwa! 🍋

1. Udział w społeczności na Discordzie

Dołącz do społeczności na Discordzie za pomocą tego linku:

-LINK-

  • W nazwie swojego profilu dodaj imię i nazwisko tak, abyśmy mogli zweryfikować Twój profil i nadać uprawnienia Klubowicza.
    Uprawnienia nadajemy ręcznie każdego dnia więc prosimy o chwilkę cierpliwości.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/06/Screen-Shot-2023-06-13-at-2.15.12-PM-2-640x496.png
  • W kanale #zacznij-tu zapoznaj się z zasadami Klubu.
  • Zachęcamy do przedstawienia się w kanale #intro oraz do napisania w kanale #oferuje_od_siebie 🙂
https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/06/Screen-Shot-2023-06-13-at-2.19.06-PM-640x302.png
  • Dostosuj powiadomienia w Discordzie do Twoich preferencji. Nie musisz wyciszać całej aplikacji, by nie zostać zasypanym/ą notyfikacjami 🙂 . Aby to zrobić, wejdź w zakładkę “Przeglądaj kanały”, a następnie zaznacz, z których kanałów chcesz otrzymywać powiadomienia
https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/06/Screen-Shot-2023-06-13-at-2.07.14-PM-640x299.png
https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/06/przegladaj-kanaly-640x361.jpg

2. Uczestnictwo w spotkaniach na Zoom (meetupy)

Dwa razy w miesiącu spotykamy się online by porozmawiać o ważnych kwestiach takich jak finanse, praca, imigracja, biznes, lifestyle. Kalendarz spotkań znajdziesz w zakładce „Wydarzenia” na Discordzie, oraz na kilka dni przed spotkaniem otrzymasz zaproszenie email z linkiem do spotkania.

https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/06/zoom-640x380.jpg
https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/06/zoom-login-640x380.jpg

Ważne! Osoby dołączające do spotkań są weryfikowane z listą Klubowiczów. Aby uczestniczyć w spotkaniach, załóż konto w serwisie Zoom na swoje pełne imię i nazwisko. Anonimowe profile są usuwane z listy oczekujących na spotkanie.

Zazwyczaj spotkania te nie są nagrywane ze względu na wrażliwe informacje (prawnicze i finansowe) oraz cenną i trudno dostępną wiedzę zarówno gościnnych ekspertów jak i Klubowiczów. Jednak nic straconego – cała wiedza jest redagowana w formie artykułów! (czytaj dalej)

3. Dostęp do bazy wiedzy

Klubowicze mają pełen dostęp do artykułów redagowanych na podstawie naszych meetupów. Są one publikowane na naszym blogu pod kategorią „baza-wiedzy”. Aby przeczytać całość, należy się zalogować.

Twoje konto na naszej stronie zostało założone automatycznie. Username to email użyty do zakupu członkostwa, a hasło domyślne to: TEST. Najlepiej od razu zmień hasło na własne i unikalne korzystając z tego linku.

Sprawdź też kanał #baza-wiedzy na Discordzie, gdzie wymienione są linki do artykułów i wszelkich zapisów meetupów.

https://tajnikiameryki.pl/wp-content/uploads/2023/07/logowanie-640x399.jpg

4. Poznajmy się!

Wypełnij ten krótki formularz z informacjami o sobie. Dzięki temu zespół Tajniki Ameryki zrozumie dokładniej Twoje potrzeby i będziemy mogli je zaadresować.

Na początek przypiszemy Cię do kanału stanu, w którym mieszkasz (jeśli jesteś w USA) oraz do kanałów związanych z Twoim zawodem, jeśli jesteś aktywny/a zawodowo. Wraz z rozszerzaniem działalności Klubu będziemy mogli wspierać bardziej indywidualnie pod kątem wiz, pracy, kontaktów, itd.

W sprawach związanych z członkostwem, pytaniami o Discorda, dostępem do materiałów, moderacji lub feedbackiem, kontaktuj się z naszą nową Community Manager

5. Konsultacje

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy i pokierowania krok po kroku czy to w temacie wiz czy innych jak mieszkania, prawo jazdy, ubezpieczenia itd… to możesz skorzystać z naszych konsultacji indywidualnych lub biznesowych, lub z konsultacji polecanych przez nas prawników. W celu konsultacji z prawnikiem imigracyjnym wypełnij ten formularz, a prawnik lub osoba z zespołu skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni.

Witamy ponownie i do zobaczenia w Klubie!

– Zespół Tajniki Ameryki