#69: Opieka ciążowa w Stanach – Jak to wygląda u Sylvii? Gość specjalny: Ania Sperber z @californiadreaminpl – Tajniki Ameryki
 

#69: Opieka ciążowa w Stanach – Jak to wygląda u Sylvii? Gość specjalny: Ania Sperber z @californiadreaminpl

06/20/20210

Opieka w trakcie ciąży w USA to ciekawa przygoda, dość mocno różniąca się od opieki w Polsce. Ogółem opieka medyczna jest w Stanach kontrowersyjnym tematem – z jednej strony słynie z bardzo wysokiego poziomu, z drugiej strony, wiele jej aspektów zakrawa o skandal. Sylvia, ze względu na to, że jest w szóstym miesiącu ciąży, doświadcza teraz opieki ciążowej z pierwszej ręki i ma całą gamę obserwacji i komentarzy!

Do rozmowy zaprosiła Anię Sperber z @californiadreaminpl, która urodziła pierwsze dziecko w Polsce, a drugie rok temu w Kalifornii. Dziewczyny wymieniają się spostrzeżeniami.

Co Sylvię szczególnie zaskoczyło? Z jakimi formalnościami trzeba się liczyć i jakie są procedury? Posłuchaj!

Tajniki Ameryki

Klub Tajniki Ameryki to droga na skróty do amerykańskiego snu. Klub otwiera ścieżki dla tych, którzy chcą tu zamieszkać oraz pomaga w dalszym rozwoju na emigracji. Od wiz przez zdolność kredytową, rynek pracy, mieszkania, podatki, zdrowie i edukację. Więcej w zakładce MISJA. Dołącz do nas już dziś!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *