Dołącz do Klubu Tajniki Ameryki – Tajniki Ameryki
 

Dołącz do Klubu Tajniki Ameryki

08/06/20210

Ruszyliśmy z nową grupą, jakiej jeszcze nie było! Klub Tajniki Ameryki 🇺🇸 🇵🇱

Myślisz o wyjeździe do Stanów? Chciał(a)byś spróbować? Nie wiesz jak zacząć? Potrzebujesz inspiracji, pchnięcia do przodu lub porady od osób, które mają to za sobą? A może już mieszkasz w USA i szukasz nowych wskazówek i kontaktów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie jakiego do tej pory nie było 🤓 😎

Przeprowadzka, praca, biznes, codzienne życie – to są najczęściej poruszane tematy w wiadomościach od Was. Nic dziwnego – przeniesienie swojego życia prywatnego i zawodowego do Ameryki to nie lada wyzwanie.

Sami wiemy o tym najlepiej. W 2012 roku porzuciliśmy nasze życie w Polsce i na własną rękę rozpoczęliśmy przygodę w USA. Wtedy nie było grup na Facebooku i innych platformach, Instagram był tylko do zdjęć, podcasty dopiero raczkowały. Można było polegać jedynie na blogach i publicznych forach. Informacje tam znalezione często mocno odbiegały od indywidualnych realiów, z którymi trzeba było się zmagać. Szczególnie, jeśli chodziło o tak unikatowy temat jak start w USA kompletnie w ciemno.

Dobrze pamiętamy czasy posuwania się po omacku, tracenia miesięcy a nawet lat podczas gdy można było szybciej i prościej, napotykania niewłaściwych ludzi, którzy kosztowali mnóstwo nerwów i pieniędzy, chwytania się każdej dziwnej szansy i oglądania dolara z każdej strony.

Dzisiaj, co prawda, z powodzeniem o wiele rzeczy można zapytać w grupach na temat USA. Jedną z takich grup jest nasza Tajniki Ameryki na Facebooku licząca już blisko 10 tysięcy osób! Nieraz słyszymy, że nasza grupa wyróżnia się poziomem informacji i kulturą. Cieszy nas to niezmiernie – skrupulatnie wraz z zespołem o to dbamy. W końcu niejednokrotnie poruszane tam kwestie są dosyć osobiste i delikatne.

Jednak jak bumerang wraca do nas problem skutecznego wsparcia osób, które marzą o życiu w USA i/lub które chcą się tu rozwijać. Jest to konkretne wyzwanie do pokonania – zupełnie odmienne od turystycznych podróży i rozterek. Jako że sami nie jesteśmy w stanie każdemu indywidualnie pomóc, a jedyną opcją dotychczas były płatne, jednorazowe konsultacje, postanowiliśmy stworzyć grupę – klub wyłącznie z misją pokonywania amerykańskich trudności! Grupę, w której każdy może korzystać ze wzajemnych doświadczeń, motywować się, pomagać, oraz liczyć na pomoc innych, w tym naszą.

Klub Tajniki Ameryki – jedyne takie miejsce w sieci.

I tak oto powstaje Klub Tajniki Ameryki. Jest to jedyne takie miejsce w sieci, gdzie można poznać świetnych ludzi podejmujących aktywne działania w kierunku spełniania amerykańskiego snu!

W klubie Tajniki Ameryki nie tylko otrzymasz konkretne wskazówki skracając sobie miesiące lub lata udręki oraz dziesiątki tysięcy straconych pieniędzy, ale też dostaniesz dostęp do ekskluzywnego kontentu dotyczącego realiów życia w USA, zweryfikowane treści na temat biznesu, pracy i życia w różnych miejscach w Stanach, oraz przede wszystkim poznasz świetnych ludzi, z którymi… ekhm… powiedzmy sobie, że można konie kraść 🐴 😄

Co więcej, w klubie dajemy dostęp do naszej sieci kontaktów, naszego zasobu bogatych doświadczeń zebranych latami, gdy przecieraliśmy amerykańskie szlaki na własną rękę. Będziesz też miał/a dostęp do innych członków grupy, którzy już znaczną część drogi mają za sobą i chętnie podzielą się wiedzą, poznają nowych ludzi podążających podobną drogą i kto wie – może nawet zrobią coś wspólnie!

To nie wszystko! W Klubie Tajniki Ameryki organizujemy comiesięczne meetupy, na których my i członkowie Klubu dzielą się wiedzą, o której nie przeczytasz nigdzie indziej oraz gdzie jest okazja do bliższego poznania się poza codziennym czatem. Przedstawiamy profile wybranych członków klubu oraz łączymy osoby, które mają ze sobą dużo wspólnego!

Czy pamiętasz, jak organizowaliśmy meetupy w Warszawie przy okazji naszych przylotów do Polski? Część osób, które przybyły na spotkania, już z powodzeniem mieszka w Stanach!

Klub Tajniki Ameryki to wirtualna forma spotkań na Discordzie, rozmów i wzajemnego wsparcia związanego ze startem w USA. To miejsce, gdzie Polacy sobie pomagają!

Jeśli myślisz o przeniesieniu się do Stanów, to nie może Cię tam zabraknąć. Jeśli już mieszkasz w USA i chcesz podzielić się wiedzą, poznać innych przebojowych Polaków, lub zastanawiasz się, jak pokonać kolejne wyzwanie, dołącz do grupy!

Roczny koszt uczestnictwa to $99. Jest to promocyjna cena, wkrótce wzrośnie do $120 / rok.

W Polsce jest to koszt 1 lekkiego lunchu na mieście miesięcznie. W USA to 2 duże kawy w Starbucks na miesiąc. Zaoszczędzisz wielokrotność tej kwoty unikając kosztownych decyzji i straconych nerwów, zyskując cenne informacje oraz poznając świetnych ludzi. Z podobną misją wydaliśmy e-booka Tajniki Ameryki, od którego możesz zacząć, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Śpiesz się! Nie możemy się Ciebie doczekać w Klubie Tajniki Ameryki! 💪  🇺🇸 🇵🇱

Tajniki Ameryki

Klub Tajniki Ameryki to droga na skróty do amerykańskiego snu. Klub otwiera ścieżki dla tych, którzy chcą tu zamieszkać oraz pomaga w dalszym rozwoju na emigracji. Od wiz przez zdolność kredytową, rynek pracy, mieszkania, podatki, zdrowie i edukację. Więcej w zakładce MISJA. Dołącz do nas już dziś!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *