Zielona karta przez małżeństwo. Wizy rodzinne. – Tajniki Ameryki
 

Zielona karta przez małżeństwo. Wizy rodzinne.

07/25/20230
Wielu Klubowiczów przechodzi lub przechodziło przez proces zielonej karty przez małżeństwo z obywatelem/ką, lub posiadaczem/ką zielonej karty. Ich wiedza jest nieoceniona dla osób, które ten proces mają jeszcze przed sobą. I choć wydaje się, że uzyskanie wizy małżeńskiej jest procesem zdecydowanie prostszym, niż w przypadku innych wiz imigracyjnych, czy wiz pracowniczych, to jednak również w tym przypadku praktyczna wiedza jest nieoceniona. Co więcej, w ramach ostatniego Meetupu w Klubie Tajniki Ameryki, oprócz doświadczeń członków Klubu, mieliśmy też okazję posłuchać naszego klubowego eksperta – prawnika, specjalistę od prawa imigracyjnego.

 

Uwaga! Rozważasz stały pobyt w USA i nie wiesz, jaką wizę wybrać? Sprawdzony prawnik to wsparcie na wagę złota. Skorzystaj z konsultacji z ekspertami imigracyjnymi, którzy stoją za sukcesami wizowymi setek Klubowiczów. Będąc w Klubie zapłacisz za konsultację o $50 mniej! Już blisko 200 Klubowiczów skorzystało z doradztwa naszych biur, kilkudziesięciu jest już w procesie wizowym, a pierwsi dostali już akceptacje. Zapisz się tutaj.

 

Zapraszamy do dalszej lektury, która niezmiennie zapewni dużą dawkę sprawdzonej, rzetelnej i praktycznej wiedzy.

Dalsza część wpisu jest dostępna wyłącznie dla Klubowiczów. A w niej m.in.:
- Jakie trzeba spełniać warunki do zielonej karty przez małżeństwo?
- Jak wygląda proces aplikacji i ile trwa?
- Na czym polega interview?
- Czy i jakie są wyzwania w procesie?
- Jakie są możliwości w przypadku narzeczeństwa?
- Jaka jest różnica między aplikowaniem z Polski i z USA?
- Co w przypadku „przesiedzenia” statusu, czyli co jeśli komuś wygasła wiza a jest wciąż w USA ?
- A co jeśli ślub był wzięty dla zielonej karty?

Logowanie
 
 

Wszystkich przyszłych i obecnych małżonków serdecznie zapraszamy do Klubu, niezbędne informacje znajdziecie zarówno w bazie wiedzy jak i bezpośrednio u naszych ekspertów.

Zespół Tajniki Ameryki

„Dziękuje! Jak zawsze mega Meetup! :)”- Nicole D.

„Wielkie dzięki kolejny świetny meetup!” – Marcel S.

Tajniki Ameryki

Klub Tajniki Ameryki to droga na skróty do amerykańskiego snu. Klub otwiera ścieżki dla tych, którzy chcą tu zamieszkać oraz pomaga w dalszym rozwoju na emigracji. Od wiz przez zdolność kredytową, rynek pracy, mieszkania, podatki, zdrowie i edukację. Więcej w zakładce MISJA. Dołącz do nas już dziś!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *